Cleanplace zkušenosti, recenze, reference

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Zkušenosti s Cleanplace

Pozitivní ohlasy nás těší. Vynasnažíme se, abychom Vaši důvěru nezklamali. Za každou dobrou recenzi jsme rádi. Těšíme se na spolupráci.

Tým Cleanplace

Provedených úklidů

Generálních úklidů

Firemních zákazníků

Členů našeho týmu

Reference našich zákazníků

Děkujeme za provedené služby. Vše bylo v pořádku a vaši firmu mohu doporučit svým známým.

Mgr. Radka Groeszelová

Zdravím. Firma mě zaujala svým názvem, Cleanplace znamená čisté místo a to bylo přesně to, co také zanechali v mém domě. Perfektní pořádek. Pohrávám si s myšlenkou pravidelných úklidů. Děkuji

Iveta Hrbatová, Praha 2

Firmu jsme si objednali na generální úklid po rekontrukci našeho domu. Pro mě bylo nepředstavitelné vzhledem k mému pracovnímu vytížení, uklízet všechno po řemeslnících a malířích. Hlavně zaschlá barva, prach po broušení sádrokartonů a zašpiněné kachličky od spárovací hmoty. Vynaložených prostředků nelituju a s manželem jsme místo toho jeli nakupovat do Ikei nábytek.

Když jsem byla oslovena s požadavkem na recenzi, ráda jsem vyhověla. Děkujeme

Vlaďka Melicharová, Praha

Firmu využívám pro úklid po stavebních pracech, které poskytujeme a zatím nebyl problém, takže ji mohu všem doporučit.

Libor Mařík, Praha

Firmu Cleanplace jsem využila jak pro svou firmu, tak i soukromě. Chci poděkovat za vstřícnost k mým požadavkům a skvěle provedenou práci.

Ing. Dominika Malá, Praha 9

Vše v pořádku, doporučuji.

Václav Dolejš, Praha 6

Generální úklid proběhl podle mých představ kromě jedné věci, na kterou se zapomělo. Kontrolní pracovnice však byla velmi ochotná a vše bylo dořešeno k mé spokojenosti. Firmu doporučuji.

Šubrtová Anežka, Praha

Dobrý den, děkuji vám za váš úklid. Vše proběhlo v pořádku. Hlavně jsem moc spokojený s výsledkem čištění koberců, které už vypadaly dost hrozně a nešly běžnými prostředky nijak vyčistit. Trošku jsem se bál, že je budeme muset vyměnit, ale ještě vydrží.

Aleš Naibrt, Praha 1

Děkujeme firmě Clean Place za pravidelný úklid našich kanceláří a celého prostoru firmy včetně sociálních zařízení. Jsme s prováděnými službami spokojeni a oceňujeme že úklid je možné provádět mimo pracovní hodiny. Úklidové služby mohu doporučit.

Ing. Miloš Hušák