Generální úklid

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Generální úklid

Generální úklid je mezi úklidy speciální v celkové důkladnosti a intenzitě úklidu. Často je objednáván tam, kde dlouho uklizeno nebylo a standardní úklid by nepokryl všechny úkony, které je třeba udělat, aby vše bylo čisté a uklizené, jak má. Také je možné kombinovat klasické úklidy a jednou za čas zvolit generální úklid.

Naše firma se specializuje na generální úklid a samozřejmostí je možnost zvolit termín a čas úklidu. Dle času, který je k dispozici zvolíme počet úklidových pracovníků. Za úklid jsme zodpovědní a pro případ způsobení škody jsme pojištěni do výše 5 000 000 Kč.

Parní čištění

Parní čištění může být součást generálního úklidu. Provádíme parní čištění sedacích souprav, křesel, koberců a čalouněného nábytku. Čistíme párou s následným suchým vysáváním nebo také kombinace páry, vysávání a čistícího roztoku. Velkou předností parního čištění je oživení látky a celková nižší zbytková vlhkost. Oproti běžnému čištění mokrou metodou je ta parní výhodnější vyšší efektivitou čištění a rychlým vyschnutím čištěného předmětu.

Parní čištění podlah, dlažeb, a obkladů

Pára má skvělou vlastnost, že dokáže pronikat i do mikroskopických prohlubní a vyčistí je. Povrchy jsou pak opravdu čisté a odmaštěné.

Parní čištění kuchyňské linky, sporáku, digestoře, mikrovlnné trouby a lednice by ocenila každá hospodyňka. Horký proud páry má výborný účinek na zamaštěné části trouby nebo digestoře, kolem různých kuchyňských lišt, kde se mastnota shromažďuje a spatně se čistí.

Čištění problémových míst

Během generálního úklidu se zaměřujeme na čištění problémových míst jako jsou radiátory, vodovodní baterie, škvíry, spáry, různé mřížky, rohy a zákoutí.

Generální úklid domácnosti

Generální úklid firmy

Generální úklid komerčního prostoru

Generální úklid před kolaudací

Generální úklid po malování

Generální úklid objektu

Ceník úklidových prací

NázevPoznámkaCena
Pravidelný úklidza 1 hod.220 Kč
Jednorázový úklidod 15 m2od 1000 Kč
Mytí okenza 1 m2od 7,5 Kč
Čištění žaluziíza 1 m2od 24 Kč
Extrakční čištění kobercůza 1 m2od 14 Kč
Vysáváníza 1 m2od 4 Kč
Parní čištěníza 1 m2od 5 Kč
Dezinfekceza 1 m2od 0,60 Kč

Odkaz na kompletní ceník

Nezávazná objednávka našich služeb

    O jaký druh prostoru máte zájem?
    Pole označená hvězdičkou * jsou povinná